סדנאות, הרצאות וקורסים פרונטליים

שמי הילה דוד, יועצת זוגית ואישית. לפני מספר שנים בחרתי להיות גורם מניע לאנשים. בחרתי לעסוק בעידוד לחשיבה, לצמיחה, להתחדשות. מצאתי שחשוב לי לעודד אנשים בראש ובראשונה לחשוב, לא להתנהל באופן אוטומטי אלא להיות במקום של בחירה, של החלטה, של הבנה, של שלמות פנימית.

ההרצאות והסדנאות אותן פיתחתי נוגעות בדיוק בנקודות אלה – הנקודות שמעוררות מחשבה, שמעצימות, שיוצרות רצון לשינוי, לפעולה, להעזה ולשיפור…

תהליכים אלה שפיתחתי מיועדים לכל אחד שרוצה לקבל זוויות הסתכלות חדשות על חייו, לכל אחד ששואף למצוא את הדרכים לשפר את חייו, למצוא דרכים חדשות ויצירתיות להתמודד עם האתגרים בחייו ולהגיע לתחושות רווחה וסיפוק אישיים ומשפחתיים.

הסדנאות וההרצאות מתאימות לרגעים בהם תבחרו לעצור, לקחת לכם זמן איכות לעצמכם, לבחון את חייכם מזוויות שונות, לבחון האם אתם רוצים שינוי, במה אתם רוצים לעשות שינוי ואיך להניע את תהליך השינוי.

מתאים לקבוצות אינטימיות, לקבוצות גדולות, לימי גיבוש לחברות ועוד.

כל ההרצאות בנויות גם במתכונת של סדנא חווייתית בת מספר פגישות.

תקשורת מקרבת

תקשורת מקרבת היא שיטה שנותנת לנו כלים לתקשר באופן מוצלח ועמוק, עם עצמנו ועם הסובבים אותנו. 

זו בעצם שפה לחיים שמלמדת אותנו איך לדבר באופן בהיר, איך להבין ולהיות מובנים, איך להיות בנוכחות מלאה בכל מצב ואיך ליצור לנו אפשרויות בחירה כדי שנוכל לנווט את חיינו ואת מערכות היחסים שלנו בצורה מיטיבה – לנו ולאחרים.

בדרך אל האושר - מסע מודרך

להגיע אל האושר – זו השאיפה הגדולה של רובנו. 

מי מאיתנו לא חולם להיות מאושר? רובנו מסמנים מטרה זו כמטרת העל של חיינו ובטוחים שכאשר נגיע ליעד מסויים בחיינו, יתגלה האושר בפנינו במלוא הדרו. 

האמנם???

המסע לזוגיות מוצלחת

זוגיות – אחד הנושאים המרכזיים והחשובים בחיי רובנו.

בסדנה זו נדבר על מהות הזוגיות, על חשיבותה בחיינו, על המכשולים, הבעיות, הקשיים, היתרונות… 

נסקור נקודות מבט שונות על הדרך להגיע לזוגיות מוצלחת, ונבחן איך אפשר למנוע תופעות כאלה בחיינו וליצור את הזוגיות שהיינו רוצים לעצמנו.

לחיות מתוך עוצמת הלב

אני מאמינה שבכולנו יש כוחות פנימיים שאנחנו לא מודעים להם בגלל שאף פעם לא לימדו אותנו איך להיות מחוברים לכוחות האלה ולהשתמש בהם לטובתנו. 

התהליך שפיתחתי יעזור לך להתוודע מחדש ליכולות שלך ולהתחבר לעוצמה הפנימית שלך כדי להגשים את החלומות הגדולים ביותר שלך. 

בסדנה אני משלבת טכניקות מתקדמות של NLP ודמיון מודרך, תקשורת מקרבת ועוד…