טעימה מן הדברים שלקוחות מספרים על תהליכים אישיים וזוגיים שעברו איתי

"לא נתת לנו להתברבר..."

הי הילה. מאוד אהבתי את הדרך שבה עזרת לנו. הדברים היו מאוד תכלס. ומצד שני, עבדת איתנו עם המון רגישות, המון חכמה והמווון אובייקטיביות שזה היה ממש ממש חשוב לנו... מהר מאוד הבנת מי יושב מולך ומה הקושי באמת ולא נתת לנו להתברבר, לחזור על עצמנו, להמשיך באותם "סיפורים ומעשיות". עזרת לנו להתמקד ולראות דברים שלא חשבנו עליהם לפני כן. זה עזר לנו לעשות המון שינויים בתקשורת שלנו ובזוגיות בכלל... תודה על ההקשבה ועל מי שאת. את מהממת 3>

אורלי, 2018

"הכל זורם ולגיטימי עד אין קץ..."

מה שמאוד עבד לי בתהליך איתך זו האפשרות לשבת עם דברים מאוד רגישים וטעונים, בחקירה פנימית איטית ומפותלת (ולפעמים עם הרבה שיפוטיות עצמית על כך, כי למה שלמישהו בכלל תהיה סבלנות לזה..), מול אדם שמבסס באופן עקבי אווירה של אמון, פתיחות לכל דבר שעולה. אין ״לא בסדר״, וגם אם אני חוזרת על עצמי - לא נכפות עליי תשובות, שהמציאות שאני מביאה לא מרימה גבות, לא מעוררת שיפוטיות, השערות לא סומרות, הכל זורם ולגיטימי עד אין קץ, יש איזה רוגע בחדר. אוזנייך יכולות לשמוע הכל. כל סיפור שאני מביאה מטופל בכבוד וגם אם הוא רק סיפור. לפעמים זהו מרחב נטול תשובות שבו רק מתבוננים על מה שעולה ותמיד אני יוצאת עם תובנה משמעותית מהפגישה.

ערגה, 2019

"מישהי שאפשר באמת לסמוך עליה..."

משהו בך הרגיש לי כמו מישהי שאפשר באמת לסמוך עליה, שתהיה שם בשבילי כשאצטרך... הצלחת שוב ושוב במהלך הטיפול לנטרל את הבהלה שלנו, את החרדה. הצלחת לעמוד לידי, להחזיר אותי לפשטות בלי לפספס את מה שאמרנו לך. הפשטות ורוחב הלב תמיד עזרו לי לדייק מול עצמי את מה באמת אני מרגישה ומבינה. אני כל כך שמחה שעלה בידי לראות איך את מדברת ודרך זה ללמוד דבר או שניים על קיבעונות, על דעה קדומה, על זה שצריך הו הא גדול כדי להבחין או להאמין. יש משהו צנוע, עניו ובטוח באופן שבו הבאת את עצמך שגרם לנו לסמוך עלייך מאוד!!!

גלי, 2018

"יצאתי עם הבהירות שחיפשתי ועם ביטחון..."

הגעתי לפגישה הראשונה איתך עם בשלות פנימית - התשובות למעשה היו כבר בתוכי, אך היה פחד לבצע את המהלך. את הקשבת והובלת אותי לאמת שהייתה ממש מילימטר מתחת לעור מבלי לתת לי את התשובות בעצמך. קיבלתי ממך את החיזוק שמה שאני מרגישה הוא משמעותי מספיק כדי לתת לזה מקום בעולם שלי ולהקשיב. מהבחינה הזאת קיבלתי מענה מלא לצורך שהגעתי בשמו לתהליך - יצאתי מהפגישה הראשונה עם הבהירות שחיפשתי ועם ביטחון בקולות הפנימיים שלי. נדרשו רק כמה שעות לביסוס הבהירות בתוכי כדי להגיע להחלטה חד-משמעית. תודה על כל כך הרבה מתנות שקיבלתי ממך!

עופרה, 2018

"זה נתן לי איזשהו עוגן לא להרגיש לבד מדי בתוך התהליך של הפרידה..."

מה שנגע בי מאוד היה שכשהבאתי אלייך שוב ושוב מצב של יחסים בפרידה - מצב מורכב ומפוצל - דיברת באמפתיה על משהו שעובר על שניים במקביל, כלומר שגם אם יש תחושה של פיצול הוא לא באמת קיים. זה נתן לי איזשהו עוגן לא להרגיש לבד מידי בתוך התהליך של הפרידה. לכל אורך התהליך היה לי כל כך משמעותי לשמוע אותך מדברת על מסע שבסופו תיוולד ״אני״ קצת חדשה. היה בזה משהו מעודד מאוד באותו הזמן. נגע בי שאמרת שאת מאמינה בי. משמעותי עבורי להרגיש שאת רואה בי דברים בעלי ערך וייחודיים. זה מאוד חשוב לי כנראה לקבל את החיזוק הזה.

נעמי, 2018

רוצה לדבר איתי?

מלא/י את הטופס כאן למטה ואחזור אליך בהקדם

"יצאתי עם תחושת שמחה ותקווה שהמציאות יכולה להשתנות אם רק ארצה..."

הילה יקרה. תודה על הכל. מאוד אהבתי את הקשר הפתוח שנוצר ביננו, על שמצאתי אוזן קשבת. תודה על הטיפים וההדרכות שהיו מלאי עומק ולא רק מעשיים אלא עשייה עם מחשבה, רגש והבנה. שמחה גם שהצלחתי להתפרק ולהתרפק עד הסוף ולהגיע למקומות מאוד עמוקים. יצאתי מהמפגשים שלנו עם תחושת ביטחון עצמי, עם שקט נפשי יותר רחב (לא לגמרי, אבל בהחלט יותר רחב) עם תחושת שמחה ותקווה שהמציאות יכולה להשתנות אם רק ארצה. אמנם בהתחלה פחדתי בפן האישי להיחשף ולחשוף, לתת למישהו אחר לגעת במקומות הכי אישיים ואינטימיים. אבל חששות החשיפה התפוגגו במהלך המפגשים בעקבות החיבור והקשר הפתוח והקשוב שנוצר. אני מאוד שמחה ומודה לך על שלימדת אותי לראות ראיה יותר רחבה, בין אם זה לראות את צרכיו של אדם אחר ובין אם זה לראות איך יראה הבית שלי בהמשך חיי. בכל אופן אני מרגישה שהתהליך לא הסתיים ובין אם הפגישות יימשכו פיזית ובין אם רק במוחי 🙂 אני שמחה על שהדלת הזו נשארת פתוחה ולשיקול דעתי. תודה על הכלים והחום.

רעיה, 2013

"היה נעים להגיע אלייך. מאוד אהבתי את היחס האישי, הלא מרוחק, חסר ההתנשאות..."

הגענו אלייך כדי לעבוד על הזוגיות שלנו ואכן עשינו עבודה לא קטנה… מאוד אהבתי את היחס האישי, הלא מרוחק, חסר ההתנשאות. היה נעים להגיע אלייך. את אישה מכילה ותומכת שרואה אנשים כמו שהם ולא ממקום מרוחק של "מטפלת". אני יצאתי מהתהליך איתך עם ההרגשה שהרגשות שלי לגיטימיים ושיש להם מקום ועוד יותר מכך, בת זוגי ואני חזרנו לחיות יחד!

שי, 2013

"לא תיארתי לעצמי שלאחר מס' מפגשים אצא עם תחושות אחרות..."

הילה, הגעתי אלייך לאחר שיטוט באינטרנט, והרגשתי שאת תוכלי לעזור לי, מין אינטואיציה פנימית... לא תיארתי לעצמי שלאחר מס' מפגשים אצא עם תחושות אחרות ממה שהגעתי אלייך ואכן זה קרה. הרוגע שלך, זיו פנייך, ההנאה שלך מהעבודה שמוקרנת בכל רגע נתון הביאו אותי לחשוב שכאשר מישהו עושה משהו מהלב הוא מצליח, ואכן אפשר לומר שהצלחת איתי. התהליך היה ממש תפור עליי, לקצב שלי (המהיר) ואכן הביא לתוצאות מהירות. היום ההרגשה שלי הרבה יותר טובה, יותר חיובית, אני מתחילה לחשוב מחדש בכל יום איך להתקדם ולקדם את הסובבים אותי. המון תודה על הכל אני מאושרת בבחירה שעשיתי ומאמינה שנשוב ונפגש ולא רק מהסיבות שהביאו אותי אלייך אלא אפילו סתם לקבל שוב פידבק חיובי. המקצוע שבחרת פשוט תפור עלייך!!! נשיקות

ג'ני, 2013

"יצאתי עם מתנה אחת גדולה – אותי בחזרה. אני אחגוג את החיים :)..."

הי הילה, תודה על הכל. החששות בהתחלה היו להפתח לאדם שאני לא מכיר, אך הם מהר מאוד התפוגגו. בהתחלה הייתי נורא לחוץ, אך האווירה והשיחות מהר מאוד שיחררו את הלחץ וזה נתן לי להפתח ולדבר על הכל. אני מרגיש שהתהליך היה מצוין והתנהל בצורה נינוחה ובאווירה מרגיעה, תומכת, ולא שיפוטית. את בהחלט עזרת לי להבין דברים שיכול להיות שידעתי אותם איפשהו אבל לא הצלחתי לקבל אותם. את הדברים האלו עזרת לי לקבל מתוך הבנה שלמה שזה מה שנכון בשבילי. חלק מהדברים שלקחתי מהתהליך איתך זה ליהנות ולהשאר בגיל שלי ולא להקדים את המאוחר. אני מרגיש צעיר בכמה שנים 🙂 בעיקר עם ראש יותר פתוח עם הבנה שיש עוד צד שיש לו רצונות לגיטימיים ובעיקר יצאתי עם מתנה אחת גדולה – אותי בחזרה. אני אחגוג את החיים 🙂

אלון, 2013

הקלטה של שיחת סיכום בסיום תהליך

"הטיפול היה דינמי, חזק ומלמד ואני ממש מרגישה שעברתי שינוי!"

הילה, תודה רבה על הכל. נהניתי מאוד לעבור איתך את התהליך ואני מרגישה שהוא תרם לי המון. הטיפול היה דינמי, חזק ומלמד ואני ממש מרגישה שעברתי שינוי! די מההתחלה הצלחת לקרוא אותי ולזהות את הנקודות החלשות יותר אצלי שעוצרות אותי מלהגיע לאן שאני רוצה ובהתאם לכך התנהלנו בטיפול. הטיפול האיר לי נקודות חדשות שלא הייתי מודעת אליהן ובאופן כללי, קיבלתי תובנות רבות שאני מקווה ליישם בחיי. הדבר המדהים הוא שרוב התובנות הללו פשוטות ומוכרות לי, אך בעזרתך התובנות הפכו ליותר מוחשיות וברורות והבנתי שאני לא צריכה לפחד או להתנגד להן אלא ללכת איתן יד ביד. אהבתי מאוד את האכפתיות, הרגישות, הרצינות והאמפתיה שלך שליוו אותי לכל אורך הדרך ונטעו בי בטחון ותחושה טובה. שימשת לי כאוזן קשבת ועשית זאת בצורה עדינה, בונה ונבונה. זרמת איתי והיית קשובה אליי ולמקומות בהם הייתי בכל שלב לאורך הדרך והתנהלת בעדינות, ללא שפיטה, ביקורת או אמירה ברורה כיצד עלי להתנהל... תמיד היה לי כיף להגיע אליך לטיפול, והרגשתי בכל רגע שאת באה ממקום מאוד נקי ואמיתי של רצון פשוט לעזור לאנשים להגיע למקום של צמיחה ושינוי לטובה בחייהם וזאת גם מתוך ניסיון החיים שלך. מאחלת לך שתצליחי להאיר את חייהם של אנשים רבים, כי אין משהו אצילי יותר מזה 🙂

לילך, 2014