"הלאה! עוד ללכת הלאה, רק ללכת הלאה ולא להיכנע" (רבקה זוהר) ♥

אני מאמינה בכל ליבי שאף פעם לא מאוחר מידי ליצור שינוי בחיים. אף פעם לא מאוחר מידי לנסות למצוא דרך לחיים מספקים ומלאים יותר. חיים של אהבה, שלמות והגשמה עצמית.

אם את או אתה חשים בדידות, דעו כי אתם לא שם לבד… מחקרים עדכניים מצביעים על כך שהבדידות הפכה לחלק משגרת החיים של המון אנשים. הבדידות מוגדרת היום בספרות המקצועית "כמגיפה" של העידן המודרני!

אז אם הגעתם למקום שבו אתם מרגישים שאתם רוצים שינוי, אם הגעתם לנקודה שבה אתם רוצים ליצור חיים בשניים, נמאס לכם לישון באלכסון, הצורך בפרטנר לחיים הולך וגובר, כבר ניסיתם הכול…

גלשתם באתרי הכרויות, הייתם באין ספור בליינד דייטים, קיוויתם, התאכזבתם, התייאשתם, נפלתם וקמתם. אם אתם חשים עמוק בפנים שזה הזמן לפעול אחרת, אני מזמינה אתכם ליצור איתי קשר. יחד נבחן את המקומות שמבקשים שינוי. נבחן את דרכי הפעולה המתאימים ונתחיל לצעוד צעד אחר צעד לעבר הגשמת השאיפות שלכם, מילוי הצרכים שלכם ומציאת הקשר הנכון והמתאים עבורכם.

כולנו חיים בעידן בו הכל מהיר, הכל זמין, הכל שטחי… עם זאת, למרות העידן התוסס, המהיר, הדיגיטלי, בסופו של דבר אני מאמינה שלא באמת השתנינו. נשארנו בני אדם, עם אותם צרכים בסיסיים, חשובים ועמוקים – לאהוב ולהיות נאהבים!!!

הזמנים המודרניים שבהם אנחנו חיים עוזרים לנו ליצור תקשורת מהירה, אינטנסיבית, מיידית. לכולנו יש טלפונים סלולריים וגישה לאינטרנט, אנחנו יכולים להגיע במהירות כמעט לכל אחד בכל מקום על גבי הגלובוס.

ודווקא היום, למרות שאנו מוקפים אנשים ומקיימים בינינו תקשורת רוב הזמן, באופן פרדוקסלי אנחנו עשויים לחוש בדידות עמוקה! אני מניחה שתסכימו איתי שקיים הבדל מהותי בין תקשורת יום יומית או תקשורת באמצעות פייסבוק הנפוצה כל כך היום, ובין תקשורת אישית של פנים מול פנים.

רוצה לדבר איתי?

מלא/י את הטופס כאן למטה ואחזור אליך בהקדם

כמו בכל דבר שיש בו צדדים טובים וצדדים רעים, גם תקשורת כזו יכולה להיות חיובית במידת מה. אתרי האינטרנט ופייסבוק מספקים לנו פלטפורמה לקשרים רבים ושונים, אבל בסופו של דבר התקשורת הזו עדיין נשארת שטחית ולא מספקת את הצורך האנושי הבסיסי והעמוק בקיומם של קשרים בין אישיים, עמוקים, אמיתיים ומוחשיים.

אז למרות קצב וסגנון החיים המודרני שלנו, רבים מאיתנו משתוקקים למערכת זוגית חמה ותומכת, כל אחד מסיבותיו הוא. יש את אלה שחשוב להם להקים מסגרת משפחתית, אחרים כמהים לילדים, יש כאלה שרוצים למצוא את אהבת חייהם – את הנפש התאומה שלהם, וכאלה שמחפשים בטחון ושלווה. תהא הסיבה אשר תהא, כמעט כולנו רוצים יחד.

אני כאן כדי לתת לכם את הכלים ולסייע לכם לייצר מצע נכון ובשל לזוגיות. אני כאן כדי לתת תמיכה ומענה, לכוון אתכם לדרך הנכונה ולבצע את הפעולות הנדרשות שיובילו אתכם ליצירת התשתית היציבה לזוגיות טובה, עשירה ומספקת.

המטרה בהא הידיעה בעבודה שלי היא לא למצוא זוגיות.

היא גם לא להצליח למצוא זוגיות ולהחזיק בה לאורך זמן.

המטרה האמיתית היא למצוא את הזוגיות המתאימה לך וגם… להצליח ליהנות ממנה!!!

אם מפעם בך הצורך לפעול אחרת. אם יש לך צורך עז להגיע למימוש הזוגיות הנכונה בחייך ואם יש לך הרגשה שאני האדם שמתאים ללוות אותך בתהליך החשוב הזה, אפשר ליצור איתי קשר מכאן, ואשמח שנבדוק אם נוכל להתחיל מסע משותף.

ממש אשמח לצאת איתך למסע בדרך המורכבת והפתלתלה, אך המאוד משתלמת, אל החיים שהיית רוצה.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן