"חופש הוא אחת מסגולותיו היקרות של הדמיון" ~ אמברוז בירס

מה זה דמיון מודרך?

בשונה ממדיטציה שבה אנחנו מתרגלים השקטת מחשבות, דמיון מודרך הוא תהליך שבו אנחנו יוצאים למסע מודרך שמתחבר לתת המודע באמצעות מגוון החושים ובאמצעות סמלים ומטפורות.

למה זה טוב?

זוהי דרך יעילה להרגיע את המחשבות שלנו ולהיכנס למצב של שקט (מצב מדיטטיבי) שמאפשר לנו להירגע ולתת לחכמת הגוף והנפש לטפל בעצמם…

טכניקת הדמיון המודרך נעזרת בדמיון גם כדי לתרגל את שליטת המוח על התפקודים הגופניים כי למוח שלנו יש כוחות מדהימים שבשנים האחרונות מגלים מחקרים על עוד ועוד תכונות של המוח ואיך הוא משפיע על חיינו כמעט בכל דרך אפשרי.

דמיון מודרך גם עוזר לנו לחבר אדם למשאבים הפנימיים שלו ולפתור בעיות ע"י העלאת תכנים מהלא מודע באמצעות מטפורות וסמלים.

למשל:

רוצה לדבר איתי?

מלא/י את הטופס כאן למטה ואחזור אליך בהקדם

דמיון מודרך יכול לעזור כשאנחנו נמצאים ב"תקיעות" בתהליך, המחשבות ה"הגיוניות" ממשיכות לחזור ואנחנו או לא מבינים מה עלינו לעשות, או נכנסים לסוג של מתח. מניסיוני הדמיון המודרך מאפשר לנו גם להירגע וגם לשחרר את גורם התקיעות בעצם עשיית התהליך.

חשוב לדעת שגם אם לא הבנו בדיוק מה היה שם או מה התשובות, הסמלים או הדימויים שעלו שם אומרים בפועל, אנחנו פשוט יוצרים ערוץ פתוח עם תת המודע שלנו לעבוד איתנו, להעביר לנו מסרים ולתת לו מסרים. וכבר נדמה לי שברור לכולם שתת המודע הוא אחד המרכיבים שהכי משפיעים על איכות חיינו, על הבחירות שלנו ועל רמות האושר וההצלחה שאנחנו חווים בחיים.

ומה עוד יש בדמיון מודרך?

מלבד כל זה, זה פשוט תהליך כייפי ומשחרר שנותן לנו איים של שקט בתוך החיים הסוערים של העידן המודרני.

תהליך דמיון מודרך לנשים במתנה

תהליך דמיון מודרך עם הילה דוד שיכניס אותך עמוק פנימה, יכוון אותך לשאול את השאלות הנכונות ויעזור לך להתכוונן לזוגיות שמחכה לך.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן