רוצה להתייעץ? לשאול שאלה?

אני מחכה לך מעבר לקליק

"יש בי אהבה והיא תתעורר ותיגע. יש בי אהבה והיא תנצח" (ארכדי דוכין)

שלום לך. 

שמי הילה מעין דויד ואני עוזרת לאנשים להתחבר לעצמם, לרפא ולהצמיח את עצמם ואת מערכות היחסים שלהם, לגלות את הכוחות שלהם מחדש, לקבל בהירות לגבי המשך הדרך וליצור חיים יותר מחוברים, שלווים, הרמוניים ומאושרים.

מבחינתי הכל מתחיל ונגמר באהבה!

אהבה לעולם, לחיים. אהבה לטבע, לנפש, לילדים, למשפחה, לבן הזוג.

ובעיקר! אהבה לעצמנו… 

גם הבחירה שלי בתחום הטיפול והעזרה יש בה משום אהבה. לאנשים, ליחד. אהבה להרמוני, לחופשי, למאושר. 

אני רואה את עצמי כמי שנותנת לאלה שבוחרים להגיע אלי לתהליך, מרחב בטוח, מיכל ואוזן קשבת. 

אני רוצה ליצור לך מקום שייתן לך תחושה בטוחה, נוחה ונעימה להסתכל על חייך, לקבל בהירות ולהתחיל להבין, לפרק, לשפר, לצמוח. אני שואפת להיות מין "זרוע גדולה" שגם מחבקת וגם מצליחה לעזור לך להתרומם בזמן לא פשוט בחיים בעדינות ובחמלה וליצור את השינוי שחשוב לך לעשות בכל תחום שהלב שלך רוצה.

יחד אנחנו "ננקה את האבק" מנפשך ומהחיים שלך, נזכור את המהות האמיתית שלך, נגלה את הדברים שמקשים עלייך ונניע תהליך של צמיחה והתחדשות.

אני מאמינה שבתוכנו פנימה כולנו יודעים מה נכון לנו ומה טוב לנו, אבל הרבה פעמים אנחנו נוטים לשכוח ולאבד את הדרך. לעיתים קרובות מדי החיים שלנו עוברים למצב "אוטומטי" ואנחנו מאבדים את עצמנו, את החיות שלנו ואת מי שאנחנו רוצים להיות בחיים האלה… אני מאמינה שמגיע לכל אחד ואחת מאיתנו יותר ולכן אני רוצה להיות זו שמסייעת לך, לשוב ולקחת את ההגה של החיים שלך בידיים. את היעד אני משאירה לך לבחור.

ובמילים אחרות של "תארים ותוויות":

משנת 2012 אני מטפלת ב- NLP ודמיון מודרך. מאמנת אישית, יועצת זוגית ומגשרת, מלמדת את גישת תקשורת מקרבת והמצפן. מנטורית ליצירת שינוי בתודעה וביחסים בעזרת תקשורת מקרבת וגישת "המצפן".

מייסדת 'נקודות' – מיזם שעוסק בפיתוח קורסים, ספרים ומוצרי מידע להתעוררות התודעה והתפתחות אישית.

תחומי הכשרה

גישה מקצועית

בעבודתי אני עושה שימוש בכלים השונים והמגוונים שרכשתי כדי להתאים אותם לצרכים הייחודיים של האדם או של בני הזוג שמגיעים אלי לקליניקה. אני מתמקדת בטיפוח החוזקות של המטופלים שלי ובחתירה למקומות הטובים והנכונים ביותר עבורם.

המיקוד בתהליך מבחינתי הוא בחינת האופציות שקיימות ובמציאת דרכים שונות לשיפור המצב האישי והזוגי, כאשר מטרת העל היא האושר, הסיפוק וההגשמה של כל אדם שנכנס בדלת הקליניקה שלי.

עוד עלי ועל ה"אני מאמין" המקצועי והאישי שלי ניתן לקרוא כאן

אם הגעת למקום בחיים שבו יש לך קריאה פנימית לקבל תמיכה, אם היית רוצה יד עדינה אך בטוחה ובהירה שתעזור לך לבחור את הנתיב שלך, או אם יש לך רצון "סתם" להתייעץ, לגשש, לבדוק, לשאול, אני מזמינה אותך ליצור איתי קשר ולתאם פגישה.

מיותר לציין שהדיסקרטיות מובטחת, נכון?

איפה אפשר לפגוש אותי?

אני מזמינה אותך לקליניקה הנעימה שלי בראש העין החדשה. הגישה נוחה והחנייה חינם.  

לתיאום פגישה ופרטים מדוייקים, הנה הפרטים ליצירת קשר:

במייל: hila@nekudot.co.il 

או בטלפון: 054-4603148