"יש בי אהבה והיא תתעורר ותיגע. יש בי אהבה והיא תנצח" (ארכדי דוכין)

שלום לך. 

שמי הילה דוד ואני עוזרת לאנשים להתחבר לעצמם, לרפא ולהצמיח את עצמם ואת מערכות היחסים שלהם, לגלות את הכוחות שלהם מחדש, לקבל בהירות לגבי המשך הדרך וליצור חיים יותר מחוברים, שלווים, הרמוניים ומאושרים.

מבחינתי הכל מתחיל ונגמר באהבה!

אהבה לעולם, לחיים. אהבה לטבע, לנפש, לילדים, למשפחה, לבן הזוג.

אהבה לעצמנו… 

גם הבחירה שלי בתחום הטיפול והעזרה יש בה משום אהבה. לאנשים, ליחד. אהבה להרמוני, לחופשי, למאושר. 

אני רואה את עצמי כמי שנותנת לאלה שבוחרים להגיע אלי לתהליך, מרחב בטוח, מיכל ואוזן קשבת. אני רוצה ליצור לך מקום שייתן לך תחושה בטוחה, נוחה ונעימה להסתכל על חייך, לקבל בהירות ולהתחיל להבין, לפרק, לשפר, לצמוח. אני שואפת להיות מין "זרוע גדולה" שגם מחבקת וגם מצליחה לעזור לך להתרומם בזמן לא פשוט בחיים בעדינות ובחמלה וליצור את השינוי שחשוב לך לעשות בכל תחום שהלב שלך רוצה.

יחד אנחנו "ננקה את האבק" מנפשך ומהחיים שלך, נזכור את המהות האמיתית שלך, נגלה את הדברים שמקשים עלייך ונניע תהליך של צמיחה והתחדשות.

אני מאמינה שבתוכנו פנימה כולנו יודעים מה נכון לנו ומה טוב לנו, אבל אנחנו נוטים לשכוח ולאבד את הדרך. פעמים רבות מדי החיים שלנו עוברים למצב "אוטומטי" ואנחנו מאבדים את עצמנו, את החיות שלנו ואת מי שאנחנו רוצים להיות בחיים האלה… אני רוצה להיות זו שמסייעת לך, לשוב ולקחת את ההגה של החיים שלך בידיים. את היעד אני משאירה לך לבחור.

ובמילים אחרות של "תארים ותוויות":

משנת 2012 אני מטפלת ב- NLP ודמיון מודרך. מאמנת אישית, יועצת זוגית ומגשרת, מלמדת את גישת תקשורת מקרבת והמצפן. מנטורית ליצירת שינוי בתודעה וביחסים בעזרת תקשורת מקרבת.

מייסדת 'נקודות' – מיזם שעוסק בפיתוח קורסים, ספרים ומוצרי מידע להתעוררות התודעה והתפתחות אישית.

תחומי הכשרה

  • אימון וגישור בשיטת תקשורת מקרבת ו"המצפן" – (NVC - Nonviolent Communication) מטעם מרכז מיתרים – המרכז הישראלי לתקשורת מקרבת (לא אלימה).
  • אבחון ואימון רגשי בשיטת "התדר".
  • הכשרה בייעוץ הוליסטי בהנחייתה של ד"ר ליאורה בירנבאום, מפתחת שיטת בירנבאום לפסיכותרפיה טראנספרסונלית.
  • הכשרה בטיפול זוגי מבוסס מובחנות בהנחיית אמתי מגד.
  • NLP TRAINER ומנחה בדמיון מודרך מטעם מכללת רטר ובחסות אונ' חיפה. (מה זה NLP? זו שיטת טיפול עמוקה לשחרור חסמים והשגת איזון פנימי. השיטה משלבת שיחות, טכניקות NLP ודמיון מודרך, יוצרת חיבור משמעותי בין המודע והלא מודע שלנו ומניעה תהליכי שינוי וריפוי עמוקים.
  • לימודי ייעוץ זוגי בשיטת המרתון הזוגי.
  • לימודי גישור בהנחיית עו"ד תמר ברק.

גישה מקצועית

בעבודה שלי אני עושה שימוש בכלים השונים והמגוונים שרכשתי כדי להתאים אותם לצרכים הייחודיים של האדם או של בני הזוג שמגיעים אלי לקליניקה. אני מתמקדת בטיפוח החוזקות של המטופלים שלי ובחתירה למקומות הטובים והנכונים ביותר עבורם.

המיקוד בתהליך מבחינתי הוא בחינת האופציות שקיימות ובמציאת דרכים שונות לשיפור המצב האישי והזוגי, כאשר מטרת העל היא האושר, הסיפוק וההגשמה של כל אדם שנכנס בדלת הקליניקה שלי.

עוד עלי ועל ה"אני מאמין" המקצועי והאישי שלי ניתן לקרוא כאן. אם אתם זקוקים ליד עדינה אך בטוחה ובהירה שתעזור לכם לבחור את הנתיב שלכם, או אם אתם מעוניינים "סתם" להתייעץ, לגשש, לבדוק, לשאול, אני מזמינה אתכם ליצור איתי קשר ולתאם פגישה.

מיותר לציין שהדיסקרטיות מובטחת, נכון?

איפה תוכלו לפגוש אותי?

אני מזמינה אתכם לקליניקה הנעימה שלי בראש העין החדשה. הגישה נוחה והחנייה חינם.  

לתיאום פגישה ופרטים מדוייקים, צרו איתי קשר במייל או בטלפון: 054-4603148