"יש בי אהבה והיא תתעורר ותיגע. יש בי אהבה והיא תנצח" (ארכדי דוכין)

מבחינתי הכל מתחיל ונגמר באהבה!

אהבה לעולם, לחיים. אהבה לטבע, לנפש, לילדים, למשפחה, לבן הזוג, אהבה לעצמנו… גם הבחירה שלי בתחום הטיפול והעזרה יש בה משום אהבה. לאנשים, לביחד, אהבה להרמוני, לחופשי, למאושר. 

מה הייתי רוצה להיות עבורכם ומה חשוב בעיני בתהליך שנעבור יחד? 

אני שואפת בראש ובראשונה להיות במקום של הקשבה עמוקה ולהוות עבורכם מיכל ואוזן קשבת. מקום בו תחושו בטוח נוח ונעים להסתכל על חייכם ולהתחיל להבין, לפרק, לשפר, לצמוח. אני שואפת להיות מין "זרוע גדולה" שגם מחבקת וגם מצליחה לעזור לכם להתרומם בזמן לא פשוט בחיים בעדינות ובחמלה וליצור את השינוי הנדרש בכל תחום בו תבחרו. יחד "ננקה את האבק" מנפשכם ומחייכם, נזכור את המהות האמיתית שלכם, נגלה את הנסתר שמקשה עליכם בשלב זה של החיים ונניע תהליך של צמיחה והתחדשות.

אני מאמינה שבתוכנו פנימה כולנו יודעים מה נכון לנו ומה טוב עבורנו אך אנו נוטים לשכוח ולאבד את הדרך, לאבד את החיות שלנו. פעמים רבות מדי החיים שלנו עוברים למצב "אוטומטי" ואני שואפת להיות זו שמסייעת לכם, אם רק תרצו, לשוב ולקחת את ההגה של חייכם בידיים. את היעד אתם תבחרו.

שמי הילה דוד – מטפלת NLP ודמיון מודרך. מאמנת אישית, יועצת זוגית ומגשרת, מטפלת ומלמדת תקשורת מקרבת, לימודי המצפן. מנטורית ליצירת שינוי בתודעה וביחסים בעזרת תקשורת מקרבת.

מייסדת "להתעורר" שעוסק בפיתוח קורסים, ספרים ומוצרי מידע להתעוררות התודעה והתפתחות אישית.

עיקר עבודתי הוא לעזור לאנשים להתחבר לעצמם, לרפא את מערכות היחסים שלהם וליצור חיים של איזון והרמוניה.

תחומי הכשרה

  • אימון וגישור בשיטת תקשורת מקרבת ו"המצפן" – (NVC - Nonviolent Communication) מטעם מרכז מיתרים – המרכז הישראלי לתקשורת מקרבת (לא אלימה).
  • אבחון ואימון רגשי בשיטת "התדר".
  • הכשרה בייעוץ הוליסטי בהנחייתה של ד"ר ליאורה בירנבאום, מפתחת שיטת בירנבאום לפסיכותרפיה טראנספרסונלית.
  • NLP TRAINER ומנחה בדמיון מודרך מטעם מכללת רטר ובחסות אונ' חיפה. (מה זה NLP? זו שיטת טיפול עמוקה לשחרור חסמים והשגת איזון פנימי. השיטה משלבת שיחות, טכניקות NLP ודמיון מודרך, יוצרת חיבור משמעותי בין המודע והלא מודע שלנו ומניעה תהליכי שינוי וריפוי עמוקים.
  • לימודי ייעוץ זוגי בשיטת המרתון הזוגי.
  • לימודי גישור בהנחיית עו"ד תמר ברק.

גישה מקצועית

בעבודתי אני עושה שימוש בכלים השונים והמגוונים שרכשתי על מנת שיתאימו לצרכים האינדיבידואליים והייחודיים של האדם או של בני הזוג המגיעים אלי לסיוע. אני דוגלת בגישת הפסיכולוגיה החיובית המתמקדת בחיוב ולא בשלילה. גישה המתמקדת בטיפוח החוזקות של כל אדם ובחתירה למקומות הטובים והנכונים ביותר עבורו. המיקוד בתהליך הייעוץ מבחינתי הוא בבחינת האופציות שקיימות בפני כל אחד שמגיע אלי ובמציאת דרכים שונות לשיפור המצב האישי והזוגי, כאשר מטרת העל היא יצירת המצע הנכון לשגשוג וצמיחה אישיים וזוגיים. עוד עלי ועל ה"אני מאמין" המקצועי והאישי שלי ניתן לקרוא כאן. אם אתם זקוקים ליד עדינה אך בטוחה שתעזור לכם לבחור את המסלול והיעד למקום טוב יותר, או אם אתם מעוניינים סתם להתייעץ, לגשש, לבדוק, לשאול, אני מזמינה אתכם ליצור איתי קשר ולתאם פגישת הכרות ראשונה.

מיותר לציין שהדיסקרטיות מובטחת!

איפה תוכלו לפגוש אותי?

אני מזמינה אתכם לקליניקה הנעימה שלי בראש העין החדשה. הגישה נוחה והחנייה חינם.  

לתיאום פגישה ופרטים מדוייקים, צרו איתי קשר במייל או בטלפון: 054-4603148