סדנאות, הרצאות וקורסים פרונטליים


שמי הילה דוד, יועצת זוגית ואישית. לפני מספר שנים בחרתי להיות גורם מניע לאנשים. בחרתי לעסוק בעידוד לחשיבה, לצמיחה, להתחדשות. מצאתי שחשוב לי לעודד אנשים בראש ובראשונה לחשוב, לא להתנהל באופן אוטומטי אלא להיות במקום של בחירה, של החלטה, של הבנה, של שלמות פנימית.

ההרצאות והסדנאות אותן פיתחתי נוגעות בדיוק בנקודות אלה. בנקודות שמעוררות מחשבה, שמעצימות, שיוצרות רצון לשינוי, לפעולה, להעזה ולשיפור…

ההרצאות מתאימות לרגעים בהם תבחרו לעצור, לקחת לכם זמן איכות לעצמכם, לבחון את חייכם מזוויות שונות, לבחון האם אתם רוצים שינוי, במה אתם רוצים לעשות שינוי ואיך להניע את תהליך השינוי.

הרצאות/סדנאות אלה מיועדות לכל אחד שרוצה למצוא זוויות הסתכלות אחרות על חייו, לכל אחד ששואף למצוא את הדרכים לשפר את חייו, למצוא דרכים חדשות ושונות להתמודד עם האתגרים בחייו ולהגיע לתחושות רווחה וסיפוק אישיים ומשפחתיים.

ההרצאות מתאימות לקבוצות אינטימיות, לקבוצות גדולות, לימי גיבוש לחברות ועוד…

*** כל ההרצאות בנויות גם במתכונת של סדנא חווייתית בת מספר פגישות ***


לחיות מתוך עוצמת הלב ולהצליח

אני מאמינה שבכולנו יש כוחות פנימיים שאנחנו לא מודעים להם בגלל שאף פעם לא לימדו אותנו איך להיות מחוברים אליהם. התהליך שפיתחתי עוזר לנו להתוודע מחדש ליכולות שלנו ואנחנו לומדים איך להתחבר לעוצמה הפנימית שלנו כדי להגשים את החלומות שלנו. בסדנה אני משלבת טכניקות מתקדמות של NLP ודמיון מודרך, תקשורת מקרבת ועוד....

תקשורת מקרבת

תקשורת מקרבת היא שיטה שנותנת לנו כלים לתקשר באופן מוצלח ועמוק, עם עצמנו ועם הסובבים אותנו. זו בעצם שפה לחיים שמלמדת אותנו איך לדבר באופן בהיר, איך להבין ולהיות מובנים, איך להיות בנוכחות מלאה בכל מצב ואיך ליצור לנו אפשרויות בחירה כדי שנוכל לנווט את חיינו ואת מערכות היחסים שלנו בצורה הכי טובה שאפשר.


בדרך אל האושר - מסע מודרך

להגיע אל האושר – זוהי שאיפתה של מרבית האנושות. מי מאיתנו לא חולם להיות מאושר? רובנו מסמנים מטרה זו כמטרת העל של חיינו ובטוחים שכאשר נגיע ליעד מסויים בחיינו, יתגלה האושר בפנינו במלוא הדרו. האמנם???

המסע ליצירת זוגיות טובה

בסדנה נדבר על זוגיות, על חשיבותה בחיינו, על המכשולים, הבעיות, הקשיים, היתרונות… נסקור נקודות מבט שונות על הדרך להגיע לזוגיות מוצלחת, ונבחן איך אפשר למנוע תופעות כאלה בחיינו וליצור את הזוגיות לה אנו כמהים.